15-02 Підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій)

ВІДОМОСТІ ПРО ПОСЛУГУ

10 днів з дня надходження запиту

 

 

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Донецькій області.


Підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів лову або рішення про відмову у видачі такого підтвердження. 


1. Заява про підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів лову (у разі необхідності суб'єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій).

2. Проект підтвердження законності вилучення водних біоресурсів з середовища їх існування та переробки продуктів лову, який судовласник подає до територіального органу Державного агенства меліорації та рибного господарства України (форма 2 до наказу)

3. Відомість про транспортування вантажу у разі здійснення внутрішньоторговельних операцій (форма до Наказу)

У разі подачі заяви уповноваженою особою додатково надається примірник оригіналу (нотаріально завірена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

 

Послуга безоплатна.

 Сервіси

Електронні послуги

За допомогою даного переліку послуг Ви зможете обрати та замовити послугу в електронному вигляді без відвідування Центру надання адміністративних послуг

Персональний кабінет

За допомогою Персонального кабінету можна замовляти послуги в електронному вигляді та перевіряти стан їх виконання

Перевірити стан послуги

За допомогою даного сервісу Ви зможете перевірити стан Вашої послуги ввівши в необхідні поля форми код зворотнього зв'язку

Зареєструватися на прийом

За допомогою даного сервісу Ви зможете онлайн зареєструватися на прийом для отримання послуги та відвідати нас у визначений день і певний час