Загальна інформація

Центр надання адміністративних послуг міста Слов'янська (далі — ЦНАП) розпочав свою роботу з 1 вересня 2013 року і є структурним підрозділом Слов'янської міської ради.

ЦНАП міста Слов'янська являє собою модель інтегрованого офісу, діяльність якого здійснюється за принципом «єдиного вікна» виключно через адміністраторів.

Основним завданням ЦНАП міста Слов'янська є своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг населенню.

Основні принципи роботи:

 • Орієнтація на суб'єкта звернення.
 • Відкритість, прозорість та зрозумілість процедур.
 • Запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг.
 • Забезпечення вільного доступу суб'єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень.
 • Оперативність у вирішенні питань.
 • Забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення.

 Основними завданнями є:

1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.

2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

3. Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.

4. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.

5. Видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.

6. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг.

7. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

На сьогоднішній день громадяни і суб'єкти господарювання мають можливість отримати 208 адміністративних послуг через адміністраторів ЦНАП у 20 сферах діяльності, а саме:

 • архітектурної та містобудівної діяльності;
 • земельних відносин;
 • державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців,
 • громадських формувань та територіальних громад;
 • Держпродспоживслужби;
 • екології;
 • обліку та розподілу житлової площі;
 • Державної служби України з надзвичайних ситуацій;
 • самоорганізації населення;
 • державної реєстрації права власності на нерухоме майно;
 • санітарно-епідеміологічної служби;
 • торгівлі;
 • житлово-комунального господарства;
 • надання довідок з місця реєстрації;
 • рішень служби у справах дітей;
 • відділу державного архітектурно-будівельного контролю.

Придбання робочих станцій, для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, або паспорта громадянина України у формі ID-картки, дозволило запровадити отримання адміністративних послуг Державної міграційної служби України мешканцям міста, району і навіть області в комфортних умовах, та надало право вибору щодо звернення за отриманням даних послуг.

Слід зазначити, що в ЦНАП міста Слов'янська низка видів адміністративних послуг надаються громадянам і юридичним особам місце реєстрації яких є вся територія Донецької області. Послуги в сфері ДМС для оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки надаються як мешканцям міста, так і Слов’янського району та міста Святогірськ. Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюється для мешканців, які зареєстровані на всій території України.

З метою забезпечення спрощення доступу окремих категорій мешканців міста Слов'янська, у червні 2019 року рішенням виконавчого комітету Слов'янської міської ради затверджено Порядок надання адміністративних послуг за принципом мобільного віддаленого робочого місця для роботи адміністраторів ЦНАП міста Слов’янська зі спеціальною валізкою «Мобільний адміністратор», за допомогою якого адміністратори ЦНАП за попереднім записом згідно Порядку здійснюють виїзні прийоми мешканців міста Слов'янська. Надання послуг за принципом мобільного віддаленого робочого місця для роботи адміністраторів ЦНАП зі спеціальною валізкою «Мобільний адміністратор» поширюється на всі адміністративні послуги згідно Переліку послуг, що надаються в ЦНАП міста Слов'янська, окрім послуг Державної міграційної служби.

На сьогодні багато Центрів використовуються як демонстраційні майданчики, з метою прискорення процесів створення чи розвитку місцевих ЦНАП, так у червні та липні 2019 року ЦНАП міста Слов'янська вперше відвідали колеги з Донецької та Луганської області з метою обміну досвідом.

Графік роботи ЦНАП

Часи прийому:

Понеділок, Середа, Четвер, П'ятниця, Субота — з 08:00 до 16:00

Вівторок — з 08:00 до 20:00

Опрацювання документів:

Понеділок, Середа, Четвер — з 16:00 до 17:00

 Сервіси

Електронні послуги

За допомогою даного переліку послуг Ви зможете обрати та замовити послугу в електронному вигляді без відвідування Центру надання адміністративних послуг

Персональний кабінет

За допомогою Персонального кабінету можна замовляти послуги в електронному вигляді та перевіряти стан їх виконання

Перевірити стан послуги

За допомогою даного сервісу Ви зможете перевірити стан Вашої послуги ввівши в необхідні поля форми код зворотнього зв'язку

Зареєструватися на прийом

За допомогою даного сервісу Ви зможете онлайн зареєструватися на прийом для отримання послуги та відвідати нас у визначений день і певний час