06-12 Прийняття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання

ВІДОМОСТІ ПРО ПОСЛУГУ

30 днів.

 

Відділ по обліку та розподілу житлової площі


Розпоряддення начальника Слов'янської міської військової адміністрації про прийняття на квартирний облік внутрішньо переміщених осіб для надання житлових приміщень для тимчасвого проживання.


1.Письмова заява

2.Копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України. У разі подання заяви уповноваженим представником внутрішньо переміщенної особи предявляються документи, що посвідчують особу представника та копія довіреності.

3.Копія довідки внутрішньо переміщенної особи про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщенних осіб та копії відповідних довідок членів сім'ї (за наявності).

4.Копії документів, виданих органами державної реєсьрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини заявника та всіх членів його сім'ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, посвідчення опікуна або піклувальника тощо).

5.Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки пбатника податків, повідомили про це відповідному територіальному органу ДФС і мають відмітку в паспорті громадянина України).

6.Копії документів, що підтверджують підстави пріоритетності в наданні внутрішньо переміщенним особам житлових приміщень із фонду. Факт знищення житла, яке призвело до неможливості його використання за призначенням, підтверджуюєтьсяособистою заявою заявника та членів сімї'.

7.Паперовий швидкозшивач. 

* Потрібно пред’явити оригінали тих документів, копії яких надаються до відділу по обліку та розподілу житлової площі

 

Послуга безоплатна.
Сервіси

Електронні послуги

За допомогою даного переліку послуг Ви зможете обрати та замовити послугу в електронному вигляді без відвідування Центру надання адміністративних послуг

Персональний кабінет

За допомогою Персонального кабінету можна замовляти послуги в електронному вигляді та перевіряти стан їх виконання

Перевірити стан послуги

За допомогою даного сервісу Ви зможете перевірити стан Вашої послуги ввівши в необхідні поля форми код зворотнього зв'язку

Зареєструватися на прийом

За допомогою даного сервісу Ви зможете онлайн зареєструватися на прийом для отримання послуги та відвідати нас у визначений день і певний час