02-02 Затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки (в оренду, власність шляхом викупу, безоплатно у власність та в постійне користування)

ВІДОМОСТІ ПРО ПОСЛУГУ

30 робочих днів.

 

Слов’янська міська рада Відділ раціонального використання земельних ресурсів.


Рішення міської ради, або вмотивована відповідь.


1. Заява.

2. Ксерокопія паспорту, коду заявника.

3. Ксерокопія паспорту, коду уповноваженої особи та довіреність на уповноважену особу (у разі звернення по довіреності).

4. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погоджений у відповідності до вимог ст.186-1 Земельного кодексу України.

5. Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

6. Витяг про нормативну грошову оцінку земельної ділянки за поточний рік (у разі затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу, або в оренду).

7.Копія акту приймання-передачі багатоквартирного житлового будинку на баланс юридичної особи (у разі звернення ОСІБ, ЖБК).

8. Копія письмової згоди землекористувача засвідчена нотаріально

( у разі вилучення земельної ділянки)

9. Довідка про невикористане право на безоплатну передачу земельної ділянки за відповідним цільовим призначенням (у разі, якщо місцем реєстрації заявника не є м. Слов’янськ)- тільки при наданні земельної ділянки безоплатно у власність.

10. Фото об’єкта, розташованого на земельній ділянці (у разі надання земельної ділянки в оренду).

 

Послуга безоплатна.


Сервіси

Електронні послуги

За допомогою даного переліку послуг Ви зможете обрати та замовити послугу в електронному вигляді без відвідування Центру надання адміністративних послуг

Персональний кабінет

За допомогою Персонального кабінету можна замовляти послуги в електронному вигляді та перевіряти стан їх виконання

Перевірити стан послуги

За допомогою даного сервісу Ви зможете перевірити стан Вашої послуги ввівши в необхідні поля форми код зворотнього зв'язку

Зареєструватися на прийом

За допомогою даного сервісу Ви зможете онлайн зареєструватися на прийом для отримання послуги та відвідати нас у визначений день і певний час