01-01/00153 Прийняття рішення про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна

ВІДОМОСТІ ПРО ПОСЛУГУ

5 робочих днів.

 

Управління містобудування та архітектури Слов'янської міської ВА

 

Витяг з Реэстру будывельноъ дыяльносты щодо ынформацыъ про присвоэння адрес Эдиноъ державноъ електронноъ системи у сферы будывництва.І. Присвоєння адреси.

1. Заява про присвоєння адреси щодо об'єкта будівництва або закінченого будівництвом об'єкта із зазначенням прізвища, імені, по батькові заявника та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи або найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному режстрі підприємств і організацій України - для юридичної особи, відомостей про ідентифікатор закінченого будівництвом обєкта (для обєктів, яким присвоєно ідентифікатор до подання заяви(.

2. Копія документа, що посвідчує особу-заявника або уповноваженого представника та документ, що засвідчує повноваження представника.

3. Копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується (спопуджено) об'єкт - у разі, якщо право власності або користування земельною ділянкою не зарежєстроване в Державному режстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Генеральний план об'єкта будівництва (у разі спорудження об'єкта на підставі проектної документації на будівництво) - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об'єкта будівництва.

5. Копія дркумента, що дає право на виконання будівельних робіт, - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об'єкта будівництва (якщо відомості про такий документ не внесено до електронної системи).

6. Копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо закінченого будівництвом об'єкта (якщо відомості про такий документ не внесено до електронноїх системи).

Копії документів, що подаються для присвоєння адреси, засвідчуються замовником (його представником).

ІІ. Зміна адреси щодо закінченого будівництвом об'єкта у разі його об'єднання, поділу або виділення частки (крім квартири, житлового або нежитлового приміщення тощо).

1. Заява власника (співвласників) закінченого будівництвом об'єкта про зміну адреси із зазначенням прізвища, імені, по батькові власника (співвласників) та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи або найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України - для юридичної особи, ивідомостей про адресу, ідентифікатор закінченого будівництвом об'єкта (для об'єктів, яким присвоєно ідентифікатор до подання заяви), реєстраційного номера обєкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно).

2. Копія документа, що посвідчує особу-заявника або уповноваженого представника та документ, що засвідчує повноваження представника.

3. Копія договору про поділ спільного майна, договір про виділ у натурі частки із спільного майна або відповідне рішення суду - у разі, якщо об'єкт перебуває у спільній власності.

4. Документ, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта (крім випадків, якщо обєкт нерухомого майна створюється шляхом поділу, об'єднання або виділення без проведення будівельних робіт, що відповідно до законодавства потребують отримання дозволу на їх проведення), - у разі, якщо відомості про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта не внесено до Реєстру будівельної діяльності.

5. Технічний паспорт на новостворений об'єкт нерухомого майна - у разі, якщо технічний паспорт створений без використання Реєстру будівельної діяльності.

6. Документ, що посвідчує право власності на об'єкт нерухомого майна до його об'єднання, поділу або виділення в Державному режстрі речових прав на нерухоме майно.

 

Копії документів, що подаються для зміни адреси об'єкта нерухомого майна, засвідчуються заявником (його представником).

 

Послуга безоплатна.
Сервіси

Електронні послуги

За допомогою даного переліку послуг Ви зможете обрати та замовити послугу в електронному вигляді без відвідування Центру надання адміністративних послуг

Персональний кабінет

За допомогою Персонального кабінету можна замовляти послуги в електронному вигляді та перевіряти стан їх виконання

Перевірити стан послуги

За допомогою даного сервісу Ви зможете перевірити стан Вашої послуги ввівши в необхідні поля форми код зворотнього зв'язку

Зареєструватися на прийом

За допомогою даного сервісу Ви зможете онлайн зареєструватися на прийом для отримання послуги та відвідати нас у визначений день і певний час