Про відновлення прийому документів на послуги Держгеокадастру

Про відновлення прийому документів на послуги Держгеокадастру

 

Шановні відвідувачі!

 

Доводимо до Вашого відома, що з 24.03.2021 року у ЦНАП міста Слов’янськ відновлено прийом документів на послуги Держгеокадастру.

 

Додатково повідомляємо, що Ви маєте можливість замовити послуги onlineт за допомогою електронного кабінету Держгеокадастру.

На даному веб-ресурсі Ви зможете замовити адміністративні послуги та отримати сервісні електроні послуги Держгеокадастру.

Для цього Вам необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису або платіжної картки банку (BankID).

Більше дізнатися про електронний кабінет та доступні електронні сервіси, Ви можете на довідковому веб-сайті wikimap.dzk.gov.ua.

Окремі види електронних послуг, наприклад замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, Ви можете замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти.

 

Звертаємо увагу, що використання засобів індивідуального захисту залишається обов’язковою умовою знаходження у приміщенні Центру.

Також, для зниження ризику інфікування в Центрі організовано оброблення рук антисептичними засобами та запроваджено постійне вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів та регулярне провітрювання.

 

Просимо вибачення за вимушені тимчасові незручності і сподіваємось на розуміння!

 

 Сервіси

Електронні послуги

За допомогою даного переліку послуг Ви зможете обрати та замовити послугу в електронному вигляді без відвідування Центру надання адміністративних послуг

Персональний кабінет

За допомогою Персонального кабінету можна замовляти послуги в електронному вигляді та перевіряти стан їх виконання

Перевірити стан послуги

За допомогою даного сервісу Ви зможете перевірити стан Вашої послуги ввівши в необхідні поля форми код зворотнього зв'язку

Зареєструватися на прийом

За допомогою даного сервісу Ви зможете онлайн зареєструватися на прийом для отримання послуги та відвідати нас у визначений день і певний час